כניסה למשתמש רשום Menu הרשמה
article image
close article

דליה ארזי

favorite1תגובות
favorite713צפיות

הגשמת חלומות

 

הגשמת חלומות

הגשמתי את כל החלומות שהיו לי עד נקודת זמן זו ולמה אני אומרת עד נקודת זמן זו? כי אף פעם לא מאוחר להגשים את החלומות שלנו. לפעמים אנחנו מחכים שנים ואז בדיוק כאשר שכחנו כבר את החלום והתייאשנו ממנו, הופ. זה מתגשם.

הדבר היותר חשוב הוא ללמוד להעריך את הדברים כאשר הם מתגשמים. אנחנו נוטים לזלזל בחלום כאשר הוא הופך למציאות.

זה מוזר, לא? אנחנו יכולים לעמול מאוד מאוד קשה עבור חלום, פיסגה או אהבה שרצינו לכבוש ואז משהו בנו משתנה. פתאום זה כבר לא הכי חשוב ופתאום יש כבר חלום חדש.

אנחנו צריכים לשאול את עצמנו למה. אני כבר מעבר לשאלות האלה. למה הכוונה? לאחר שהבנתי בוודאות מוחלטת ששום דבר אינו תלוי בי, נותר לי רק לקבל את היומיום, כל יום ביומו ולהגיד תודה רבה לבורא עולם על מה שקרה, על מה שלא קרה, על מה שנדחה ועל כל רגע ורגע. ההבנה העמוקה שנוצרה אצלי אחרי שנים רבות של לימודים בתחום התודעה והרוח הבהירה לי חד משמעית שהכל יקרה בזמן הנכון ואין צורך להאיץ בתהליכים. שלווה גדולה עטפה אותי ואני יודעת לברור בין מה שמתאים בחיי לשלווה הזו לבין מה שמיותר. אינני זקוקה יותר לאישורים על כך שאני טובה בדיוק כפי שאני ושזהו מסלול חיי הנפלא והנכון לי ואך ורק לי. כך נקבעו הדברים מראש וכך אני מקבלת אותם.

חלומות שהגשמתי: לא אוכל לכתוב כאן הכל כי זו רשימה ארוכה, אבל בספר שלי "אוספת הדובדבנים" (ניתן לקרוא אותו בלחיצה על כפתור בפרופיל שלי) הרחבתי הרבה יותר.  אימצתי חמש חיות שמביאות לי המון אור ואהבה לחיים. למדתי דברים שעיניינו אותי, מנהל עסקים, כתיבה יוצרת, משחק, ו CMM Methodolog שזה קשור למקצוע העיקרי שלי בתחום ההייטק. עבדתי כל חיי בתחים ההייטק מגיל 21, בין לבין גם הקמתי בית קפה משלי בתל אביב, עיצבתי דירות ונדדתי ביניהן כי רציתי לחוות את היצירות שלי. למדתי אנגלית למנהלים בבית ספר לסטודנטים מכל העולם בניו יורק ויש לי חברים בסין, יפן, ניו יורק, ברזיל, רוסיה, בלגיה ואפילו קוריאה. השתתפתי בסדרת טלויזיה, הקמתי מיזם ענק, רשת חברתית אחדות ואני עדיין בתהליכי פיתוח. זה על קצה המזלג.

האם יש לי עוד חלומות? אני מניחה ששלווה ובריאות ושהכל יהיה טוב ושאסיים את פיתוח הרשת ושאנשים יאהבו אותה. שאשאיר אחרי איזשהו ערך אנושי טוב ויפה. שיזכרו אותי כמישהי שחוותה כמעט הכל ובסוף הגיעה למסקנה שהדבר החשוב ביותר זו אהבה.

דליה ארזי

◄ להמשך הפרופיל שלי