כניסה למשתמש רשום Menu הרשמה
article image
close article

גיא ברוך

favorite0תגובות
favorite685צפיות

״חלומות״

לכולנו יש חלומות 

גיא ברוך 

חלום הוא חוויה סובייקטיבית של מראות דמיוניים ותחושות במהלך השינה. אך לרובינו חלום הוא מטרה שאנו רוצים לכבוש. פנטזיה פרוע או הישג שאנו כמהים להגיע אליו.

לכל אחד מאיתנו יש חלום, אותו הוא נושא בליבו עד שיגיע "הרגע". עד שתחלוף השעה, עד שיהיה מספיק כסף, עד שיהיה לו זמן לעצמו, חלומות חשובים מאוד לאושר שלנו כי הם מניעים אותנו קדימה, נותנים לנו תקווה ..

אחד יעשה  כל מאמץ כדי להגשים את החלום. ילמד , יתפתח, ישקיע מרץ ואנרגיה, ויהפוך עולמות שלמים והאחר ימשיך להתרפק עליו ולטפח אותו כל חייו. הגשמת חלומות דרך שינוי בחשיבה ובמערכת האמונות אפשר ליצור שינויים משמעותיים ומופלאים בחיים.

אז מה צריך כדי להגשים חלום?

גישה 

שנה את הגישה שלך לדברים , תיהיה פוזיטיבי. תחשוב טוב תיהיה פתוח לדברים שונים אבל תמיד תשאר עצמך 

אמונה

אמונה אמיתית ועמוקה במה שאתה עושה ובמטרה שלך. כי הרי בלי אמונה למה כל זה שווה? אדם שלא מאמין בעצמו לא יגיע לשום מקום וזה נוגע לכל תחום.

דבקות במטרה 

להיות חדור מטרה ומרוכז תמיד , חד כמו חץ ותמיד לזכור שגם לחץ יש את הקשת שדוחפת אותו למטרה. לא להתבייש לבקש עזרה כשקשה אבל תמיד להיות חזק וישר ולא לתת לאחרים להשיח את דעתך .

אני יכול להגיד לכם שהגשמתי הרבה מאוד חלומות ובדרך התווספו להם לא מעט חדשים אך הדרך חשובה לא פחות מהמטרה ומאיפה באת ולאן הגעת כמו המרחק גם הוא חשוב. 

וזה לא משנה לאן הגעת כל עוד עשית את זה בלב שלם 

תוכל לישון טוב בלילה ולהמשיך לחלום (: 

גיא ברוך

◄ להמשך הפרופיל שלי