כניסה למשתמש רשום Menu הרשמה
article image
close article
favorite0תגובות
favorite581צפיות

שמי מרים ספקטור

השם מרים מלווה אותי לכל אורך חיי כשם שניתן לי מהורי בילדותי על שמה של סבתי שנרצחה בשואה עליה השלום שמה היה מרים קליין ואבי קרא לי ולאחי על שמות הוריו אחי קרוי יוסי על שם סבי יוסף.

היה לי חוש נבואי מילדות. הייתי ילדה רגילה . למדתי בבית הספר גורדון .אהבתי ללמוד לנגן על אקורדיון לשיר במקהלה בתזמורת עכו וכן לרקוד ריקודי עם

 ילדותי עברה עלי בנעימים וזה כלל יומן אישי שבו כתבתי מידי יום, מה עבר עלי בבית הספר.

כשהיו מגיעים דודים שלי לבקר היתה אמי אומרת לי קחי את האקורדיון תנגני להם משהו והיא היתה מתמוגגת מאושר.

לא תמיד עשיתי זאת בחפץ לב  אבל לרוב זה כן היה לי נעים ומהנה .

סדר היום שלי היה תמיד עמוס וכן הפעילויות שלי בחוגים ואפילו הלכתי לנגן בחוג לריקודי עם מגיל צעיר 16 התפרנסתי למחיתי. נגנתי בגני ילדים בחגים.

בגיל צעיר מאד נישאתי נישואי אהבה וכן גרנו בעכו. למדתי באוניברסיטת חיפה ערבית ומזרח תיכון ותוך כדי הלימודים ילדתי את ילדי בהפרש של שנה וחדשיים. חזרתי ללמוד שנתיים הכשרת מורים ולהתחיל ללמד שזאת היתה משאת חיי.

הכל היה רגיל, אבל בתוכי חיפשתי יותר מאת החיים הרגילים, חיפשתי עומק ומשמעות לחיים האלה. ללמד זה לא מלא את הנשמה שלי , סבלתי מבעיות בגב וזה  היה הסימן לשנות .

הרגשתי פספוס של היעוד הנשמתי, והבורא הראה לי את היעוד הנשמתי שלי, במהירות הבזק. קודם כל דייקתי את עצמי. לדבר את האמת שלי שהוראה זה התחום אבל דווקא חינוך מיוחד וילדים בעייתיים נמשכו אלי ועזרתי להם.

 

◄ להמשך הפרופיל שלי